III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01.2021

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Po Mszach św. – zbiórka do puszek na poszkodowanych na skutek trzęsienia ziemi w Chorwacji.
2. Bardzo dziękuję za ofiary na inwestycje naszej parafii. Zebraliśmy na ten cel w zeszłą niedzielę: 1700 zł. Dziękuję również za ofiary, wpłacane na konto naszej parafii. Niech Bóg odda stokrotnie za wszelkie dobro.
3. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek – dzień modlitwy za wyznawców Islamu.
4. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie w poniedziałek oraz od środy do piątku po Mszach św. i nabożeństwach. Sprawy można również załatwiać telefonicznie (61-444-02-44), lub mail’owo: faustyna.gr@archpoznan.pl.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII będzie dziś o godz. 12.00 w kościele. Spotkanie dla młodzieży z klas VII w niedzielę, 31 I o godz. 12.00 w kościele. Pozostałe informacje dla młodzieży w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
6. Spotkanie dla ojców dzieci przygotowujących się do I komunii św. będzie 25 (ojcowie dziewczynek) i 27 (ojcowie chłopców) stycznia o 19.00 w kościele. Informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
7. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – maseczkach, dystansie, dezynfekcji rąk i izolacji.
8. Ostatnie spotkanie kolędowe z parafianami z OWP 28 – 176 będzie jutro na Mszy św. o godz. 17.30. Osoby, którym nie pasowały zaproponowane terminy zapraszam na Msze św. w intencji parafian w najbliższe niedziele (za tydzień o godz. 8.00, 7 II o godz. 15.00 oraz w sobotę, 13 II o 19.30). Przy wyjściu z kościoła są do odebrania książeczki i obrazki kolędowe, a także woda święcona w buteleczkach do pokropienia naszych mieszkań.
9. Dziękuję osobom, które włączyły się w zbiórkę ubrań dla bezdomnych, którymi opiekują się Siostry Elżbietanki, w Poznaniu przy ul. Łąkowej.
10. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.