IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03.2019

  1. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 14.30 z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci i rodziców o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek – Msza św. wieczorna za zmarłych z wymienianek rocznych. Po Mszy – różaniec w ich intencji.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 19.00 w salce. Msza św. z udziałem dzieci i rodziców będzie w sobotę o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. wieczorną w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Po Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań. Spowiedź w czwartek od 16.30. Spowiedź św. w I piątek od 15.30 do 17.30 z wystawieniem  Najświętszego Sakramentu. W I sobotę zapraszam na różaniec wynagradzający przed Mszą św. o godz. 17.30. 15-minutowe rozważanie będzie po Mszy św.
  5. Młodzież zapraszam na spotkanie o 19.15 w salce.
  6. Parafialny Zespół Caritas pragnie przygotować świąteczne paczki dla naszych Parafian: osób samotnych i chorych. Zwracamy się
    z prośbą o przynoszenie trwałych środków spożywczych, słodyczy, środków czystości, które proszę składać w domu parafialnym, zakrystii lub w koszu przy wyjściu z kościoła.
  7. Spowiedź przedświąteczna z udziałem księży z dekanatu będzie w naszej parafii w sobotę przed niedzielą Palmową, 13.04.2019.
  8. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej. Można zabierać darmowe numery czasopisma „Miłujcie się”. Są jeszcze do nabycia paschaliki na stół świąteczny w cenie 7 zł. jako cegiełka na dobre dzieła Caritas.