IV Niedziela Zwykła, 2.02.2020

1. Dziś – Święto Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy – zbiórka ofiar przed kościołem na klasztory klauzurowe. Módlmy się w intencji osób życia konsekrowanego oraz o nowe powołania.
2. Zakończył się czas wizyt duszpasterskich w naszych domach. Dziękuję za serdeczne przyjęcie w domach. Dla rodzin, które nie miały w tym roku kolędy – książeczki kolędowe i tegoroczne obrazki z modlitwą zaproszenia Matki Bożej – na skrzynce przy wyjściu z kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na katolickie Radio Emaus. Przekazaliśmy na ten cel: 319 zł.
4. Po wizytach kolędowych wracamy do zwykłego funkcjonowania biura parafialnego – pół godziny po Mszy św. wieczornej.
5. Wymienianki roczne w poniedziałek: o 17.30 – Msza św. w intencji zmarłych, po niej – różaniec w ich intencji.
6. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. wieczorną w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Spowiedź św. w I piątek od 15.30 do 17.30. Obchód chorych na OWP – w piątek.
7. Informacje o spotkaniach dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców na stronie internetowej w zakładce Duszpasterstwo młodzieży, dla dzieci przygotowującej się do komunii św. w zakładce: Sakramenty/ Eucharystia – I komunia. Informacje również w gablocie ogłoszeń.
8. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.