NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 30.12.2018

 1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Małżonków, którzy mieli w tym roku okrągłą rocznicę ślubu zapraszam na Mszę dziękczynną z odnowieniem przysięgi małżeńskiej o godz. 15:00.
 2. Dziś spotkanie opłatkowe dla Rodziny Różańcowej i dla Parafialnej Caritas o 16.00 na probostwie.
 3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego
  w poniedziałek, 31 XII po Mszy św. o godz. 17.00.
 4. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój, we wtorek, 1 I. Msze św. według porządku niedzielnego.
 5. Biuro parafialne nie będzie czynne w poniedziałek i wtorek. W czasie kolędy kancelaria będzie czynna przez 15 min. po Mszy św. wieczornej.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. wieczorną w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Spowiedź św. w I piątek od 15.30 do 17.30. W I sobotę zapraszam na różaniec wynagradzający po Mszy św. o godz. 17.30. Rozważanie będzie w ramach śpiewu kolęd – będziemy rozważać tajemnicę Narodzin Bożego Syna. Obchód chorych – odwołany.
 7. Plan kolędy na najbliższy czas – w gablocie ogłoszeń i na naszej stronie internetowej. Jak w zeszłym roku będzie pomagał w kolędzie
  Dominik Fiszer, który jest misjonarzem w Skadovsku na Ukrainie.
 8. Zapraszamy na wspólne kolędowanie z chórami i scholami dziecięcymi
  z Grodziska Wlkp. 5 I o godz. 19.00 w naszym kościele.
 9. Uroczystość Objawienia Pańskiego – w przyszłą niedzielę, 6 I. Taca tego dnia na Krajowy Fundusz Misyjny. Na każdej Mszy św. – błogosławieństwo kadzidła i kredy, które tradycyjnie rozprowadzać będzie Koło Przyjaciół Pielgrzymów.
 10. Spotkanie opłatkowe dla ministrantów i Faustynek – 6 I o 16.00, a dla Faustyna Band o 19.00 – na probostwie.
 11. Zapraszamy na Orszak Trzech Króli 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Wyruszamy o godz. 14.00 z kościoła NSPJ.
 12. Nasza Parafia organizuje zabawę karnawałową, którą poprowadzi zespół „Yeti” w sobotę, 16 lutego 2019 r. w Behapowcu. Zapraszam do udziału. Cena biletu od pary: 240 zł. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym lub pod numerem tel. 662-034-885.