NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 24.05.2020

 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii.

 2. Msze św. w naszym kościele odbywają się według stałego porządku. Podczas nabożeństw może przebywać w naszym kościele 72 osoby nie licząc posługujących, w kaplicy w Słocinie: 14 osób i posługujący. Proszę siadać przy miejscach oznaczonych numerami, aby zachować bezpieczną odległość. Na dworze również można uczestniczyć we Mszy św. zachowując zasady bezpieczeństwa.

 3. Spowiedź w naszej parafii: pół godziny przed każdą Mszą św. w kościele.

 4. Przeżywamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe – po Mszy św. wieczornej, w niedziele – po Mszy św. o godz. 15.00.

 5. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne bezpośrednio po Mszach św. i nabożeństwach od wtorku do czwartku – starajmy się jednak załatwiać sprawy telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.

 6. Zapraszam by w niedziele o godz. 11.00 korzystać z transmisji Mszy św. na kanale naszej parafii na YouTube.

 7. Spotkanie dla rodziców dzieci I – komunijnych: w czwartek, 28 maja o godz. 19.00 w kościele.

 8. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej – w piątek. Msza św. odpustowa w Słocinie pod przewodnictwem ks. Pawła Nowaka, wikariusza z par. NSPJ, będzie o godz. 19.00 w ogrodzie parafialnym przy kaplicy, jeśli pogoda będzie temu sprzyjała. Pół godziny przed Mszą – okazja do spowiedzi. Spotkanie zakończy modlitwa o urodzaje.

 9. Za tydzień – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę poprzedzającą uroczystość – czuwanie modlitewne w Klasztorze od godz. 19.30, prowadzone przez zespół Osiem Błogosławieństw. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed najświętszym sakramentem.

 10. Zapraszam do modlitwy różańcowej w intencji ustania pandemii w domach codziennie o 20.30.

 11. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII będzie w niedzielę, 7 VI po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

 12. Na stronie internetowej:  http://www.bozecialo.info.pl/ pomocne informacje przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała. Chętnych do wykonania dywanu kwiatowego w naszym kościele proszę o kontakt.

 13. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej przy wyjściu z kościoła.