Ogłoszenia parafialne 12.12.2021

  1. W imieniu Zosi Olechnowskiej i jej rodziny, bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję przygotowania i sprzedaży pierników: ministrantom i Faustynkom z rodzicami, dzieciom (szczególne podziękowania dla Marty za czas poświęcony od piątku do niedzieli), 13 Grupie Harcerzy i członkom grupy charytatywnej „Wuchta dobra”. Sprzedano 384 paczki pierników. Planowany dochód wynosił 2600, a zebrano 4621 zł. Msza św. w intencji wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób pomagają Zosi, zamówiona przez jej rodziców jak wyraz wdzięczności, będzie odprawiona 23 stycznia o g. 8.  Ponadto krew oddały 23 osoby – razem ponad 10 litrów i krwiodawcy zebrali 500 zł. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

  1. Dary dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek można zostawiać pod choinką. Bóg zapłać tym osobom, które już swoje dary dostarczyły. 

  2. Pobłogosławione opłatki, aniołki – cegiełki na rozbudowę kościoła i nasze parafialne kalendarze można nabyć pod chórem. Świec wigilijnych już niestety nie ma.

  3. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

  4. Spowiedź z udziałem Kapłanów z dekanatu w najbliższą sobotę, 18 grudnia w godzinach:

                                         9.30 – 11.00

                                       14.30 – 15.30

                                       16.00 – 17.00      

                                       w Słocinie od g. 16.00

Bardzo proszę, by skorzystać ze spowiedzi w tym terminie. W innych dniach (w tym i przyszłym tygodniu) będę pomagał w spowiedziach w innych parafiach, dlatego w naszym kościele nie zawsze spowiedź będzie. Plan spowiedzi w farze i w parafii NSPJ pojawi się w tym tygodniu w gablocie i na stronie internetowej. 

  1. Informuję już dzisiaj, że w I Święto nie będzie Mszy św. o godz. 8, a w II Święto nie będzie Mszy św. o 15.

  2. Za tydzień III niedziela miesiąca, a więc składka budowlana.

  3. Spotkanie przygotowujące do Bierzmowania dla klas VII w czwartek po Mszy św.

  4. Zmarły nasze parafianki: Krystyna Młynarska i Zofia Przydrożna z OWP. Dobry Jezu…