Ogłoszenia parafialne 13.11.2022

  1. Intencje mszalne na cały przyszły rok i wymienianki roczne można zamawiać w biurze parafialnym w poniedziałki i czwartki po mszy św. 
  2. Spotkanie młodzieży klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania w najbliższy wtorek (15 listopada), a klas VII w następny wtorek (22 listopada) po mszy św. Zwracam uwagę, że „po mszy św.” to nie znaczy o godz. 18, a kilka minut wcześniej.
  3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. W tym dniu podczas mszy św. o g. 11 przyjmiemy nowych chłopców do grona ministrantów. Próba dla nich w sobotę o g. 10. Po tej mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do Najśw. Serca Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie można dostąpić odpustu zupełnego.
  4. Rodzicom dzieci I-Komunijnych, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominam o dostarczeniu metryki chrztu dziecka (jeśli chrzest był poza naszą parafią). Termin upływa 30 listopada. Tak jak mówiłem na zebraniu rodziców, niedostarczenie metryki oznacza rezygnację z przystąpienia dziecka do pierwszej spowiedzi i Komunii Św.
  5. Za tydzień składka budowlana, a już dziś można nabyć nasze parafialne kalendarze ścienne w cenie 5 zł. Całość dochodu z ich sprzedaży zasili konto budowy.
  6. Serdecznie dziękuję za wpłaty na konto parafialne, indywidualne ofiary i wszelkie dary ofiarowane na probostwo.