Ogłoszenia parafialne 14.08.2022

  1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii, dlatego msze św. z poświęceniem ziół i kwiatów według planu niedzielnego. Jutro przed kościołami zbiórka na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej archidiecezji. Ze względu na Uroczystość, biuro parafialne jutro będzie nieczynne.
  2. Caritas archidiecezjalna zaprasza osoby chętne do zapoznania się i ewentualnego włączenia w działania wolontariatu Caritas, do udziału w pielgrzymce do Lichenia, 10 września. Autobus jadący z Wolsztyna będzie przejeżdżał przez Grodzisk (ok. godz. 6). Bliższe informacje można uzyskać u mnie lub na stronie www.caritaspoznan.pl
  3. Grodziska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej wyruszy w dniu 20 sierpnia o godz. 5.30 z kościoła NSPJ. Powrót z pielgrzymki we własnym zakresie.
  4. Za tydzień składka budowlana. Na dotychczasowe prace związane z dokumentacją i zakup pierwszych materiałów wydaliśmy ok. 63 tys. zł. Fundusze te pochodziły ze składek budowlanych i od indywidualnych sponsorów. Za każdą złożoną ofiarę w kościele, czy na konto składam serdeczne Bóg zapłać.

Na prośbę Parafian podaję numer konta budowlanego:

 

Parafia pw. Św. Faustyny – Grodzisk Wlkp.

78 1090 1434 0000 0001 4890 0954