Ogłoszenia parafialne 18.12.2022

 1. Opłatków i świec wigilijnych już niestety nie ma.
 2. Pod chórem można nabyć pierniki przygotowane przez ministrantów, Faustynki i KGW w Słocinie. Całość dochodu, jak rok temu, będzie przekazana na leczenie i rehabilitację Zosi Olechnowskiej. Cena paczki to 10 zł. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło.
 3. Roraty od poniedziałku do czwartku o 17.30. W czwartek harcerze przyniosą do kościoła Betlejemskie Światło Pokoju. Po Mszy Św. będzie można je zabrać do domów. Proszę przynieść ze sobą najlepiej małe znicze.
 4. Zbiórka ministrantów w czwartek po Roratach na salce.
 5. Okazja do spowiedzi w kościele NSPJ we wtorek, a w farze w środę. Godziny są do sprawdzenia w gablocie i na stronie internetowej.
 6. W sobota Wigilia. Nie obowiązuje post, ale zachęcam do zachowania pięknej polskiej tradycji. W kościele dwie Pasterki – o 22 i o północy. W Słocinie o 22 – tradycyjnie odprawi ją Ks. Kan. Roman Biały.
 7. W oba Święta Msze św. według planu niedzielnego z następującymi zmianami:

  w I Święto nie będzie Mszy św. o 8;

w II Święto nie będzie Mszy św. o 15. Przed kościołem zbiórka na KUL i WT UAM.

W tym dniu przypada też 21-ta rocznica konsekracji naszego kościoła. 

 1. Klasy VII nie będą miały spotkania w grudniu, ale zaliczają jeszcze jedną mszę św. roratnią, czyli razem cztery.
 2. Odwiedziny kolędowe rozpoczną się 28 grudnia od bloku nr 1. Szczegółowy plan podam w II Święto.
 3. Nasz parafialny Bal Karnawałowy planujemy na 28 stycznia. Wszystkie informacje będą dostępne na plakacie, który od poniedziałku pojawi się w gablocie.
 1. Bardzo proszę, by w miarę możliwości sprawy biurowe załatwić w tym tygodniu. W czasie kolędy biuro nie zawsze będzie czynne.