Ogłoszenia parafialne 27.11.2022

  1. Bóg zapłać za składkę budowlaną – 6.120 PLN.
  2. W czasie Adwentu Fundacja Małych Stópek zaprasza do akcji Paczuszka dla maluszka. Pod chórem stanęła choinka z bombkami informacyjnymi, które można zabierać, a w zamian przynosić dary pod choinkę, które trafią do DPS-u. Są tam kobiety i dziewczynki niepełnosprawne intelektualnie  w wieku od 10 do 40 lat. Największe potrzeby to żele do mycia, szampony, chusteczki nawilżane i środki czystości. Mogą być też słodycze. Dary składamy pod choinką.
  3. Pod chórem można też nabyć nasze parafialne kalendarze ścienne na przyszły rok. Cały dochód zasili konto rozbudowy kościoła. Są też pobłogosławione opłatki i świece wigilijne. Duża świeca kosztuje w tym roku 20 zł, a mała 10.
  4. Roraty odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Dzieci proszę o przygotowanie lampionów oraz serduszek z imieniem, nazwiskiem, klasą i szkołą. Serduszka posłużą do losowania figurek Matki Bożej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca

* w czwartek msza św. w int. Kapłanów, osób modlących się w Margaretkach, Żywego Różańca, Różańca rodziców za dzieci, służby liturgicznej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i ministranckie.o g. 17.30 i potem adoracja do g. 19

* w piątek spowiedź od g. 16. Przypominam, że klasy VII i VIII nie przystępują do spowiedzi w I piątek oraz w soboty i niedziele. Objazd chorych będzie w tym miesiącu nieco później. Dokładny termin podam w następną niedzielę.

Także w piątek kolejny nieustający różaniec od g. 20 do północy. Tradycyjnie między 20 a 21 modlitwę poprowadzi Faustyna Band. Zespół zaprasza też panie, które chciałby śpiewem wielbić Pana Boga podczas liturgii i  nie tylko. Próba odbędzie się w środę o 19 w kościele.

* w sobotę różaniec wynagradzający o 17, a po mszy św. 15-minutowa medytacja.

  1. W następną niedzielę przy naszym kościele będzie możliwość oddania krwi. Ambulans będzie stał od g. 9 do 15.
  2. Poświęcenie medalików dzieciom I-Komunijnym będzie w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8 grudnia o g. 17.30.
  3. Chrzest będzie udzielany w sobotę 10 grudnia o g. 17.30 i w I Święto B. Narodzenia o 15.
  4. We wtorek dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Wystawienie o g. 12 i adoracja indywidualna do mszy św. Znajdźmy czas, by Pan Jezus w naszej świątyni nie był sam.
  5. Zmarła śp. Ewa Michalkiewicz z OWP. Pogrzeb we wtorek o g. 12.30. Dobry Jezu…