Ogłoszenia parafialne 29.08.2021

 

  1. W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny. W Słocinie msza św. dla uczniów tamtejszej szkoły o godz. 8.oo. Podczas Mszy św. poświęcę tornistry uczniom I klasy. O godz. 17.3o  w kościele modlić się będziemy w intencji uczniów i nauczycieli, a także w intencji ofiar II wojny światowej w 82. rocznicę jej wybuchu. 
  1. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w  poniedziałek i czwartek po mszy św.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od godz. 16.45 i o 17.30 msza św. w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, róż Żywego Różańca, służby liturgicznej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i ministranckie. Po mszy św. – adroracja Najśw. Sakramentu do godz. 19 w intencji powołań. W piątek spowiedź od 16.45 i o 17.30 msza św.    z nabożeństwem do Najśw. Serca Jezusa. W sobotę różaniec wynagradzający o 17, a po mszy św. 15-minutowe rozważanie. Chorych z Grodziska z sakramentami odwiedzę w piątek od g. 9.00. Odwiedziny chorych w Słocinie będą wyjątkowo w następną sobotę – 11 września. Chorych proszę zgłosić w zakrystii.
  1. Tegoroczna pielgrzymka do grobu ojca Bernarda w Lubiniu nie odbędzie się               w tradycyjnym wymiarze. 4 września, w sobotę, do Lubinia pojadą tylko kapłani i delegacje parafian. Mszę św. będzie można śledzić na Facebooku Urzędu Miejskiego od godz. 9.45.
  1. Pierwsze po wakacjach spotkanie Faustynek będzie w następną sobotę, 11 września, o g. 9.30 w salce.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańców Afganistanu.
  1. Także w przyszłą niedzielę będzie możliwość honorowego oddania krwi. Ambulans będzie stał przed kościołem w godzinach od 9 do 14. `
  1. Spotkanie grupy 20 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę również w następną niedzielę  o godz. 15 w klasztorze. Przewodnik – Ks. Tadeusz zaprasza.
  1. Katecheza przedmałżeńska odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej nr 2. Rozpoczęcie w piątek, 10 września o g. 18. Potem zajęcia w sobotę, 11 września (godz. 9-13) i w niedzielę, 12 września (godz. 9-11). Ze względu na obostrzenia i limit osób, należy się wcześniej zapisać w biurze parafialnym lub zakrystii parafii Św. Jadwigi.