Ogłoszenia parafialne 03.10.2021

 

  1. We wtorek Uroczystość Św. Faustyny, czyli Święto Patronalne naszej parafii. Zapraszam na sumę odpustową o godz. 18.30, którą odprawi Ks. Cezary Bukowski – Proboszcz parafii NSPJ.
  1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) po mszy św. W sobotę o godz. 17, a w niedzielę o 7.30. Nabożeństwo dla dzieci, połączone tym razem   z poświęceniem różańcy dzieciom I-komunijnym, w czwartek o g. 16.00.
  1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. O 17.30 msza św. z różańcem w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, Żywego Różańca, służby liturgicznej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i ministranckie. Po różańcu – adoracja Najśw. Sakramentu do g. 19 w intencji powołań.
  1. Za tydzień XXI Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tradycyjnie będzie też można nabyć papieskie kremówki.
  1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (klasy VII i VIII) w następny wtorek, 12 października. O godz. 17.30 młodzież uczestniczy w mszy św. i różańcu i potem właściwe spotkanie.
  1. W najbliższy czwartek biskupi polscy dokonają zawierzenia Narodu Polskiego i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi. Ta uroczystość odbędzie się w Narodowym Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Nasza uroczystość, zawierzenie Grodziska Wlkp. Św. Józefowi będzie miała miejsce 13 października, czyli w następną środę. O godz. 18.30       w farze uroczysta msza św. z aktem zawierzenia, a po niej procesja fatimska.