V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020

1. Msze św. w naszym kościele odbywają się według stałego porządku. Podczas nabożeństw może przebywać w naszym kościele 48 osób nie licząc posługujących, w kaplicy w Słocinie: 9 osób i posługujący. Proszę siadać przy miejscach oznaczonych numerami, aby zachować bezpieczną odległość. Na dworze również można uczestniczyć we Mszy św. zachowując zasady bezpieczeństwa.
2. Spowiedź w naszej parafii: pół godziny przed każdą Mszą św. w kościele.
3. Przeżywamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe – po Mszy św. wieczornej, w niedziele – po Mszy św. o godz. 15.00.
4. Biuro parafialne czynne bezpośrednio po Mszach św. i nabożeństwach od poniedziałku do piątku – starajmy się załatwiać sprawy telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.
5. W środę, 13 maja – nabożeństwo fatimskie w połączeniu z nabożeństwem majowym i nowenną po Mszy św. o godz. 17.30.
6. W czwartek – święto św. Macieja, apostoła. Z inicjatywy Papieża Franciszka będzie to dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji zatrzymania epidemii. W sobotę – święto św. Andrzeja Boboli pr. i m., patrona Polski.
7. Zapraszam by w niedziele o godz. 11.00 korzystać z transmisji Mszy św. na kanale naszej parafii na YouTube.
8. Bóg zapłać za ofiary na funkcjonowanie naszej parafii, składane w kościele i na konto parafii: 55 1090 1434 0000 0000 4306 1467.
9. Zapraszam do systematycznego zaglądania na naszą stronę internetową, by śledzić pojawiające się komunikaty. Przypominam, że mamy nasz parafialny zespół wsparcia: jeśli ktoś ma trudność w dotarciu do sklepu lub ma pytania – można dzwonić do naszej koordynatorki – dr Beaty Rapeła – nr tel. 602-822-634.
10. Zapraszam do modlitwy różańcowej w domach codziennie o 20.30.
11. Informacja dla rodziców dzieci I – komunijnych: przewidywany termin uroczystości I komunii św. w naszej parafii to 20 IX br. – oczywiście jeśli zakończą się wszelkie trudności związane z pandemią. Zachęcam by skorzystać z możliwości indywidualnego lub w małych grupach umawiania się na uroczystość I komunii św. w maju lub w czerwcu.
12. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej przy wyjściu z kościoła.