V Niedziela Zwykła, 9.02.2020

1. Dziękuję panom, którzy pomogli w posprzątaniu dekoracji świątecznych. Podziękowania kieruję szczególnie do Panów: Konrada, Zenona, Kazimierza, Bernarda, Macieja oraz naszych ministrantów: Macieja i Mikołaja.
2. Dziękuję za ofiary na klasztory klauzurowe. Przekazaliśmy 1107 zł.
3. Dla rodzin, które nie miały w tym roku kolędy – książeczki kolędowe i tegoroczne obrazki z modlitwą zaproszenia Matki Bożej – na skrzynce przy wyjściu z kościoła.
4. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w zabawie dobroczynnej, która była równocześnie świętowaniem 18-lecia istnienia naszej parafii. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację oraz sponsorom.
5. Serdecznie zapraszamy chorych na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, 11.02.2020 w Światowy Dzień Chorych o godz. 17.30. Po Mszy św. – modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała z błogosławieństwem lourdzkim oraz poczęstunek na probostwie, na który zaprasza Caritas parafialna.
6. Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych w czwartek o 19.00 w salce. Zapraszam także rodziców wraz z dziećmi na Mszę św. i spotkanie po niej w niedzielę, 16.02.2020 o godz. 11.00.
7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII w przyszłą niedzielę, 16 II, w salce: o godz. 10.00 – chłopcy, o 12.00 – dziewczęta. Oczywiście kandydaci uczestniczą w niedzielnej Mszy św. Spotkania dla kandydatów z klas VIII – do sprawdzenia w gablocie ogłoszeń.
8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w sobotę, 29 lutego o godz. 18.30 w kościele. Szczegóły w gablocie ogłoszeń lub na stronie internetowej parafii.
9. Decyzją ks. Arcybiskupa – w piątek, 14 lutego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
10. W gablocie – wywieszone trzy propozycje pielgrzymek oraz propozycja CK Rondo na Walentynki z Elvisem.
11. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.