VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019

 1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne, które zebraliśmy w zeszłą niedzielę w wysokości 2912 zł.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci I-szo komunijnych, jutro, w poniedziałek, 25 II, o godz. 19.00 w salce.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. wieczornej. Po nowennie – spotkanie z Rodziną Różańcową.
 4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 15.30 oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu. W I sobotę miesiąca różaniec wynagradzający przed Mszą św. wieczorną, rozważanie – w ramach homilii. Odwiedziny chorych, tradycyjnie w piątek na OWP, w sobotę – w Słocinie.
 5. W piątek – Msza św. zbiorowa w int. zmarłych o godz. 17.30.
 6. Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami, zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w sobotę, 2 III o godz. 11.30 w salce.
 7. Katecheza przedmałżeńska, czyli tzw. „Kurs przedmałżeński” będzie w naszej parafii od 2 do 17 III w soboty i niedziele. Szczegóły
  na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zainteresowani przychodzą na pierwsze spotkanie.
 8. Za dobrowolną ofiarą można zabrać zdrapkę wielkopostną, która jest pomocą by lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Na każdy dzień zaplanowane jest jedno duchowe zadanie. Ofiary proszę wrzucać do skarbony pod św. Antonim.
 9. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. będzie można wspomóc ofiarami operację 2,5 – letniej Mai, która urodziła się z połową serduszka. Koszt operacji to 170 000 zł.
 10. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej. Przewodnik Katolicki z dodatkiem – modlitewnikiem.