XVIII Niedziela Zwykła, 1.08.2021

1. Dziękuję za przywitanie w naszej parafii. Serdecznie proszę o modlitwę, aby Duch Święty prowadził mnie w pracy w naszej parafii, o opiekę Matki Bożej oraz wsparcie św. Faustyny i naszych patronów.
2. W tym tygodniu: w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, w piątek – święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego.
3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne od środy do piątku po Mszach św.
4. Odpust zupełny Porcjunkuli można uzyskać dziś od godz. 12.00 do końca dnia następnego jeden raz, dla siebie lub dla osoby zmarłej, za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
5. Wymienianki roczne – w poniedziałek. O 17.30 Msza św. za zmarłych, po niej różaniec w ich intencji.
6. W tym tygodniu – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. w int. księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Po Mszy św. – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00 w intencji powołań. W piątek – spowiedź od 16.00 do Mszy św. W sobotę – różaniec wynagradzający o godz. 17.00, po Mszy św. 15 – minutowe rozważanie. Wizyty u chorych: w sierpniu nie będzie.
7. Za tydzień, w niedzielę – taca z przeznaczeniem na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie.
8. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.