XXIV Niedziela Zwykła, 15.09.2019

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację uroczystości bierzmowania: panu zakrystianinowi Konradowi, służbie liturgicznej, organiście Mateuszowi, naszej scholi młodzieżowej Faustyna – Band, panu Wojciechowi za zrobienie zdjęć oraz księdzu dziekanowi i księżom z naszego dekanatu, którzy służyli posługą w konfesjonale.
2. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczęcie Tygodnia Wychowania i kwartalnych dni modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców. Przed kościołem zbiórka na KUL, WT UAM oraz szkoły katolickie.
3. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne oraz za ofiary na KUL i szkoły katolickie.
4. Święto św. Stanisława Kostki i imieniny ks. Arcybiskupa – w środę.
5. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszam na spotkanie w środę, 18 IX o godz. 19.00 w kościele. Kandydatów z klas VII zapraszam w przyszłą niedzielę, 22 IX na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.
6. Spotkanie dla osób wybierających się na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej będzie w czwartek, 19 IX o godz. 19.00 w salce.
7. Rodziców dzieci z klas III SP proszę, by zgłaszali się wraz z dziećmi i odbierali w biurze parafialnym zgłoszenia na przygotowanie do I komunii św. Pierwsze spotkanie dla rodziców będzie w przyszły poniedziałek, 23 IX o godz. 19.00 w kościele.
8. Spotkanie z Radą Duszpasterską będzie w poniedziałek, 23 IX o godz. 20.00 na probostwie.
9. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.