XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.10.2020

1. Dziś Światowa Niedziela Misyjna, taca z przeznaczeniem na Papieskie Dzieła Misyjne. Gościmy ks. Dominika Fiszera, misjonarza z Ukrainy, którego możemy wspomóc ofiarami po Mszy św. Dzisiejsza niedziela otwiera Tydzień Misyjny, w którym szczególnie mamy modlić się za misje i misjonarzy.
2. Dziś także dzień modlitwy za pracowników Służby Zdrowia. Módlmy się także o ustanie pandemii.
3. Podczas Mszy św. i nabożeństw może przebywać w naszym kościele 146 osób, w kaplicy w Słocinie: 27 osób.
4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe po wieczornych Mszach św. Dziś, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00. Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek na spotkanie różańcowe o godz. 16.45 w kościele. Zapraszam do modlitwy w intencji ochrony prawnej życia dzieci poczętych.
5. We wtorek wspominamy św. Jana Kantego, w czwartek – św. Jana Pawła II.
6. Biuro parafialne nieczynne – do odwołania. Sprawy załatwiamy telefonicznie: nr: 61-444-02-44 lub mail’owo: faustyna.gr@archpoznan.pl.
7. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – maseczkach, dystansie i dezynfekcji rąk.
8. Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa epidemiologicznego w bieżącym roku w dekanacie Grodziskim w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dniu Zadusznym Msze św. będą wyłącznie w Kościele. Nie będzie również tradycyjnej procesji na naszym grodziskim cmentarzu. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy za naszych zmarłych.
9. Kartki do tegorocznych wymienianek można zabierać ze skarbony przy wyjściu z kościoła.
10. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.