XXXI Niedziela Zwykła, 3.11.2019

1. Dziś w naszej parafii – niedziela modlitwy o nowe powołania duchowne. Po Mszach św. będziemy mogli wspomóc ofiarami Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
2. Modlitwa za zmarłych z wymienianek rocznych będzie w poniedziałek. O godz. 17.30 – Msza św., a po niej – różaniec w ich intencji.
3. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja do godz. 19.00.
4. Spotkanie z ojcami w ramach przygotowania do I Komunii św. będzie w czwartek o godz. 19.00 w salce przy biurze parafialnym. Msza św. z udziałem dzieci i rodziców będzie w sobotę o godz. 16.00.
5. Obchód chorych na OWP w piątek, 8 XI.
6. Młodzież zapraszamy na spotkanie w piątek o 19.15 w salce parafialnej.
7. Zbiórka krwi w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę w godzinach 9.00 – 14.00.
8. Od 1 do 8 listopada wypełniając zwykłe warunki, możemy uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza. Odpust zupełny możemy uzyskać raz dziennie: wzbudzając intencję otrzymania go, będąc w stanie łaski uświęcającej, wyzbywając się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjmując w danym dniu Komunię św., odmawiając: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
9. Kartki z wymieniankami jednorazowymi wrzucamy do skrzynki po prawej stronie przy wyjściu z kościoła. W listopadzie – różaniec za zmarłych po Mszach św. wieczornych aż do wyczerpania kartek. Wymienianki roczne będzie można przynosić do biura parafialnego od 18 XI.
10. Już niedługo 18 – lecie naszej Parafii. Osoby, które posiadają materiały dotyczące historii powstania naszej parafii, kościoła i kaplicy w Słocinie proszę o przynoszenie artykułów prasowych, zdjęć, filmów itp. do biura parafialnego.
11. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.