Duszpasterstwo Młodzieży

Chętnych zapraszam na spotkanie piątkowe, 12.07.2019, o godz. 19.15.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA

W PARAFII ŚW. FAUSTYNY:

31.08.2019 – wyjazd do Buku z kandydatami do bierzmowania z klas III gimn. i VIII SP.

Przynosimy zgłoszenia na wyjazd do 21.07.2019 wraz z ofiarą 60 zł. (m.in. na wyjazd i organizację bierzmowania). Na odwrocie zgłoszenia proszę wpisać imię i nazwisko świadka bierzmowania, który powinien być katolikiem wierzącym i praktykującym.

Bierzmowanie będzie 11 września 2019 podczas wieczornej Mszy św. Spotkania bezpośredniego przygotowania:

1.09.2019 – próba po Mszy św. o godz. 15.00;

7.09.2019 – próba po Mszy św. o godz. 17.30;

8.09.2019 – próba po Mszy św. o godz. 15.00;

10.09.2019 – spowiedź dla kandydatów, rodziców i rodziny.

TERMINY SPOTKAŃ INDYWIDUALNYCH – KLASY III I VIII

Termin i godzina Osoby według alfabetu po 6 minut
4.06.2019 16.00-17.00 Adamczak Martyna, Adamczak Sandra, Bendowska Julia, Bogaczyk Jakub, Borowczak Wiktor, Borowski Wojciech, Buda Maciej, Chróst Weronika
5.06.2019 16.00-17.00 Chwiałkowska Roksana, Ciszewska Monika, Działak Nicol, Gasiecki Kacper, Gorzelanna Marta, Hait Dominik, Hryniak Zofia, Juja Maksymilian
9.06.2019 16.00-18.00 Kleszcz Roksana, Klinsporn Julia, Koza Mikołaj, Kubaczyk Kamila, Lietza Mateusz, Lusina Zuzanna, Łupicki Maciej, Małolepsza Alicja, Mazurkiewicz Sylwia, Michalski Paweł, Palma Oskar, Prządka Agata

Rutkowski Mikołaj, Sławiński Oskar, Sobieraj Nikola

10.06.2019 16.00-17.00 Sroka Filip, Strugarek Martyna, Szczeszek Mikołaj, Tulinska Adrianna, Wamberski Kamil, Wojciechowski Maciej, Wróbel Adam, Zieleśkiewicz Jakub
11.06.2019 16.00-17.00 Andrzejewska Maria, Bartkowiak Kajetan, Bąk Julia

Bekas Nikodem, Biniak Ernest, Błażejewski Mikołaj

Bzowska Justyna, Dziamska Julia

 

13.06. 2019 16.00-17.00 Flis Wiktoria, Gryczka Wioletta, Grześkowiak Dawid

Jóźwiak Aleksandra, Kaczmarek Dominik, Kimsa Igor

Klaemba Julia, Komorowski Marcel

14.06. 2019 19.00-20.00 Kopaszewska Martyna, Koshakov Nadia, Ksiąg Maria

Kuleczka Aleksandra, Kuleczka Patrycja, Łangowicz Borys

Łuczak Natalia, Majcherek Wiktoria

15.06. 2019 10.00-11.00 Maniecka Ewelina, Michalska Oliwia, Muszyński Jakub

Nadobnik Szymon, Napieralska Wiktoria, Osiński Dawid

Pawlak Magdalena, Przydrożna Martyna

 

15.06. 2019 13.00-15.00 Rzeźnik Aleksandra, Skórnicki Piotr, Szamer Magdalena

Toepler Bartosz, Tomalik Igor, Tomys Filip, Tonder Damian

Towarek Mateusz, Wieczorek Jakub, Wojda Nikodem

Wosinska Pola, Wójcik Oliwia, Wróbel Hubert, Zjączkowski Adam

 Pozdrawiamy

ks. proboszcz i goście