II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02.2021

1. Dziś dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na dzieło pomocy Ad Gentes. Dziś także imieniny ks. Romana Białego – niech Bóg błogosławi!
2. Przy wyjściu z kościoła na skarbonie wyłożone są koperty na Daninę Diecezjalną z listem, w którym podaję plan tegorocznych rekolekcji wielkopostnych. Serdecznie zapraszam na nie w terminie: 13 – 17 III. Ofiary na daninę proszę składać w opisanych kopertach do skarbony.
3. Święto św. Kazimierza w czwartek.
4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. w int. księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Po Mszy św. – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00. W piątek – spowiedź od 15.30 do Mszy św. W sobotę – zapraszam na różaniec wynagradzający o godz. 17.00, po nim Msza św. i rozważanie I-szo sobotnie. Wizyty u chorych: w piątek na OWP, w sobotę – w Słocinie.
5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w piątek o godz. 17.00 dla dzieci, po Mszy św. – dla dorosłych. Gorzkie Żale w niedzielę o 14.30.
6. Krótkie spotkanie dla rodziców dzieci I – komunijnych będzie dziś o godz. 16.00. Pozostałe informacje dla rodziców na stronie internetowej.
7. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie w poniedziałek oraz od środy do piątku po Mszach św. i nabożeństwach. Sprawy można również załatwiać telefonicznie (61-444-02-44), lub mail’owo: faustyna.gr@archpoznan.pl.
8. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa: maseczkach, dystansie, dezynfekcji rąk i izolacji.
9. Akcje honorowego oddawania krwi: dziś na parkingu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Rakoniewickiej w godz. 9.00 – 14.00, a przy naszym kościele: 7 marca 9.00-15.00. Akcje będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.
10. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.