II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01.2021

1. Dziś Dzień Judaizmu. Od jutra zaczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Módlmy się w tej intencji.
2. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary na inwestycje naszej parafii. Dziękuję również za ofiary, wpłacane na konto naszej parafii.
3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie w poniedziałek oraz od środy do piątku po Mszach św. i nabożeństwach (ok. g. 18.30). Sprawy można również załatwiać telefonicznie (61-444-02-44), lub mail’owo: faustyna.gr@archpoznan.pl.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII będzie w niedzielę, 24 I o godz. 12.00 w kościele. Pozostałe informacje dla młodzieży w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
5. Spotkanie dla ojców dzieci przygotowujących się do I komunii św. będzie 25 i 27 I o 19.00 w kościele. Informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
6. Nasza parafia transmituje Msze św. niedzielne i świąteczne o godz. 11.00 na swoim kanale na YouTube. Można również po niedzieli odsłuchać kazania na naszym kanale.
7. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – maseczkach, dystansie, dezynfekcji rąk i izolacji.
8. Plan spotkań kolędowych zamieszczony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Na spotkaniach jest możliwość poświęcenia wody i dewocjonaliów.
9. Niedziela Słowa Bożego przypada za tydzień. Tego dnia po Mszach św. – zbiórka do puszek na Radio Emaus.
10. Ciepłe rzeczy, szczególnie ubrania męskie np. kurtki, swetry, buty, skarpetki (w dobrym stanie) prosimy przynosić do salki przy biurze parafialnym od poniedziałku do piątku ok. godz. 18.30. Trafią one do ośrodka charytatywnego, prowadzonego przez Siostry Elżbietanki, w Poznaniu przy ul. Łąkowej z przeznaczeniem dla bezdomnych.
11. Z naszej parafii do Pana odszedł śp. Zdzisław Szczeblowski z OWP. Wieczny odpoczynek…
12. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.