Ogłoszenia parafialne 12.11.2023r.

  1. Intencje mszalne na cały przyszły rok i wymienianki roczne można zamawiać w biurze parafialnym w poniedziałki i czwartki po mszy św. W piątek zakończyliśmy modlitwy za zmarłych z wymienianek jednorazowych. Jeśli jeszcze jakieś się pojawią, będą po raz ostatni odczytane w środę na nowennie.
  2. Spotkanie młodzieży klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania w najbliższy czwartek (16 listopada), a klas VII w następny wtorek (21 listopada) po mszy św. W związku z tym, w czwartek biuro parafialne będzie czynne nieco później – po spotkaniu młodzieży. Zwracam uwagę, że „po mszy św.” to nie znaczy o godz. 18, a kilka minut wcześniej.
  3. Za tydzień składka budowlana. Od niedzieli Chrystusa Króla (za dwa tygodnie) będą do nabycia bombki choinkowe z logo nowej bryły kościoła. Będzie to cegiełka na budowę kościoła  w cenie 30 zł.
  4. Rodzicom dzieci I-Komunijnych przypominam o dostarczeniu metryk chrztu (jeśli dziecko było ochrzczone poza naszą parafią) i szczególnie zgód z parafii zamieszkania, jeśli dziecko nie mieszka w naszej parafii. Zgodnie z ustaleniem na spotkaniu rodziców, niedostarczenie któregoś    z tych dokumentów do końca grudnia oznacza rezygnację z przystąpienia dziecka do I Komunii   w naszej parafii.
  5. Serdecznie dziękuję za wpłaty na konto parafialne (budowlane i zwykłe), indywidualne ofiary i wszelkie dary ofiarowane na probostwo.

 

Numer konta rozbudowy kościoła: 

                                 78 1090 1434 0000 0001 4890 0954

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem, wpłaty na to konto, jako darowiznę, można odliczyć od podatku.