Ogłoszenia parafialne 29.01.2023

  1. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Św. w Słocinie o 16, a w Grodzisku o 17.30. Podczas obu Mszy poświęcenie gromnic. Po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla zakonów klauzurowych (zamkniętych).
  2. Dziś po Mszy Św. o 15 zapraszam Rodzinę Różańcową na spotkanie opłatkowe.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

* w czwartek msza św. w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, róż Żywego Różańca, służby liturgicznej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i ministranckie. Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań wyjątkowo od g. 17, ze względu na demontaż dekoracji świątecznych po mszy św. W czwartek biuro parafialne będzie nieczynne.
* w piątek objazd chorych w Grodzisku i w Słocinie od g. 9. Spowiedź od g. 16.15, a po mszy św. nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusa.
* w sobotę Różaniec wynagradzający o g. 17, a po mszy św. 15–minutowa medytacja.

  1. Nieustający Różaniec w naszej parafii w piątek od godz. 20 do 22. Między 20, a 21 modlitwę poprowadzi Faustyna Band.
  2. Pod chórem są wyłożone dystrybutory ze środkiem odkażającym, który może być używany na skórę i do czyszczenia np. mebli. Dziękuję bardzo ich fundatorowi – panu Piotrowi. Zgodnie z jego wolą wszystkie ofiary z ich sprzedaży zasilą konto rozbudowy kościoła. Cena opakowania to 10 zł.
  3. Parafia Św. Jadwigi organizuje w lipcu pielgrzymko-wycieczkę w okolice Zamościa, Lublina, Chełma, Kazimierza n/Wisłą i Św. Krzyża. Bliższe informacje i program są wywieszone w gablocie.
  4. Nauczycielom i uczniom życzę udanych i bezpiecznych ferii.