Ogłoszenia parafialne 31.07.2022

  1. Dziś poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej mszy św. na parkingu. Zebrane z tej okazji ofiary będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. 
  2. Różaniec za zmarłych objętych wymieniankami rocznymi jutro o 17 i następnie msza św. w ich intencji. 
  3. We wtorek w każdym kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny, tzw. Odpust Porcjukuli za nawiedzenie tego kościoła i odmówienie w nim Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Konieczny jest też stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii Św. Odpust można zyskać dla siebie lub jednej duszy w czyśćcu. 
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

* w czwartek msza św. w intencji Kapłanów, osób modlących się w Margaretkach, dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, róż Żywego Różańca, służby liturgicznej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i ministranckie. Po mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do g. 19 w intencji powołań.

* w piątek spowiedź od g. 16.30, a po mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

* w sobotę różaniec wynagradzający o g. 17, a po mszy św. 15–minutowa medytacja.

W tym miesiącu nie będzie objazdu chorych.

  1. Kolejny nieustający różaniec w naszym kościele w piątek od g. 20 do północy.
  2. Biuro parafialne czynne już jak zwykle – w poniedziałek i czwartek po mszy św. o 17.30.
  3. Za tydzień zbiórka przed kościołem na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie naszej archidiecezji.
  4. Burmistrz Grodziska Wlkp. zaprasza mieszkańców miasta i gminy na Jubileuszową XX Pielgrzymkę do grobu Ojca Bernarda w Lubiniu, która odbędzie się w sobotę, 3 września. Zapisy chętnych na przejazd autokarem będą przyjmowane w Biurze Obsługi Mieszkańca w ratuszu, do 16 sierpnia lub do wyczerpania miejsc, od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 16.  Opłata za ubezpieczenie wynosi 1 zł. Przy zapisie konieczny jest dowód osobisty. 
  5. Zmarł śp. Władysław Szwed z OWP. Pogrzeb już się odbył. Dobry Jezu…