V Niedziela Wielkanocna, 19.05.2019

 1. Dziś Uroczysta Msza św., o godz. 11.00, podczas której 24. dzieci przyjmie po raz pierwszy komunię św. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia, szczególnie rodzicom dzieci, paniom: Dorociei Paulinie, zakrystianinowi Konradowi, organiście Mateuszowi, zespołowi „Faustyna Band”, szafarzom, służbie liturgicznej i wszystkim życzliwym osobom. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
 2. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne.
 3. Nabożeństwa majowe – po Mszach św. wieczornych, w niedziele – po Mszy św. o godz. 15.00.
 4. Zapraszam na spotkanie ewangelizacyjne, dziś o godz. 16.00, przy cmentarzu. Zapraszam także na katechezy dla dorosłych i młodzieży w naszym kościele, w poniedziałki i czwartki o 19.00.
 5. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na „Wakacje z Bogiem” będzie w środę, 22 maja o godz. 19.00 w salce.
 6. W piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji Kościoła w Chinach.
 7. Spotkanie dla młodzieży – w piątek o godz. 19.15 w salce. Kandydatów do bierzmowania z klas VII zapraszam na spotkanie w niedzielę za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.00 w salce.
 8. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy świętować 1. rocznicę I komunii św. Proszę o liczny udział.
 9. Za tydzień, w ramach niedzieli powołaniowej, będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i wspomożemy ofiarami Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
 10. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w piątek, 31 maja i zakończy się w sobotę, 8 czerwca. Zajęcia (6. obowiązkowych wykładów) będą w piątki i soboty – szczegóły na plakacie i na stronie internetowej.
 11. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.