VI Niedziela Zwykła, 16.02.2020

1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne.
2. Dla rodzin, które nie miały w tym roku kolędy – książeczki kolędowe i tegoroczne obrazki z modlitwą zaproszenia Matki Bożej – na skrzynce przy wyjściu z kościoła.
3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII – dziś, 16 II, w salce: o godz. 10.00 – chłopcy, o 12.00 – dziewczęta. Oczywiście kandydaci uczestniczą w niedzielnej Mszy św.
4. Spotkanie dla rodziców kandydatów z klas VIII – w najbliższy czwartek, 20 II, o godz. 19.00 w salce.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII w przyszłą niedzielę, 23 II, w kościele po Mszy św. o 11.00.
6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w sobotę, 29 lutego o godz. 18.30 w kościele. Szczegóły w gablocie ogłoszeń lub na stronie internetowej parafii.
7. Dzieci i młodzież zapraszamy by dołączyć do scholi Faustynki – chętni proszeni są o kontakt z panią Katarzyną, która prowadzi zespół. Próby są we wtorki o 18.15 w salce. Chłopców zapraszam do grupy ministrantów. Spotkanie dla kandydatów będzie w przyszłą sobotę, 22 II, o 11.00 w salce.
8. W sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
9. W niedzielę za tydzień, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar przed kościołem dla Franka Sternala. Jest to 5-letni chłopiec z Albertowska, który zmaga się z nowotworem oczodołu. Niezbędne są ogromne środki na leczenie w Niemczech. Wstępną kwotę leczenia oszacowano na 800. tyś. zł, brakuje jeszcze 130. tyś. Dokładną historię chłopca można poznać wchodząc na stronę fundacji Siepomaga, wpisując „Franek Sternal”.
10. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.