XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.10.2020

1. Dziękuję księżom gościom za zastąpienie mnie w ostatnich dniach. Mam nadzieję, że już niedługo minie moja kwarantanna.
2. Pamiętajmy o intencji modlitewnej: o ustanie pandemii.
3. Msze św. i nabożeństwa od jutra w naszym kościele – według stałego porządku.
4. Podczas Mszy św. i nabożeństw mogą przebywać w naszym kościele 83 osoby, w kaplicy w Słocinie: 15 osób.
5. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe po wieczornych Mszach św. Dziś, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00. Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek na spotkanie różańcowe o godz. 16.45 w kościele.
6. Biuro parafialne nieczynne – do odwołania. Sprawy załatwiamy telefonicznie: nr: 61-444-02-44 lub mail’owo: faustyna.gr@archpoznan.pl.
7. W środę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Panu organiście Tadeuszowi – najserdeczniejsze życzenia Bożych łask.
8. W przyszłą niedzielę: Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą wyłącznie w Kościele (według niedzielnego schematu). Nie będzie Mszy św. oraz tradycyjnej procesji na naszym grodziskim cmentarzu. Zapraszam do indywidualnej modlitwy za naszych zmarłych oraz byśmy zdobywali dla nich odpusty zupełne (informacja na kartce).
9. Kartki do tegorocznych wymienianek można zabierać ze skarbony przy wyjściu z kościoła.
10. Informuję, że rezerwacje intencji na nowy rok 2021 będą przyjmowane od środy, 4 XI, g. 15.00 – wyłącznie telefonicznie.
11. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – maseczkach, dystansie i dezynfekcji rąk.
12. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.