XI Niedziela Zwykła, 13.06.2021

1. Dziękuję serdecznie osobom, które zaangażowały się w organizację Uroczystości Bożego Ciała oraz Oktawy. Dziękuję także ks. Robertowi Rembeckiemu za jego pomoc.
2. Dziś zbiórka ofiar przed kościołem na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu oraz szkoły katolickie.
3. W ramach Dnia Fatimskiego zapraszam dziś po Mszy św. o godz. 15.00 na nabożeństwo czerwcowe połączone z różańcem w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
4. Bierzmowania młodzieży z klas VIII udzieli ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki jutro, w poniedziałek, 14 czerwca o godz. 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.30. Dziś jeszcze: o 16.30 – spowiedź dla młodzieży i ich rodzin, Msza św. około godz. 17.00 i próba.
5. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o 17.30.
6. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne od środy do piątku po wieczornym nabożeństwie.
7. Wraz z Caritas Parafialną i KGW ze Słocina, zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Woźnik w sobotę, 19 czerwca. Zbiórka przed kościołem o godz. 8.55. Grupa Słocińska zbiera się przy lasku Grąblewskim.
8. Spotkanie dla młodzieży z klas VII będzie w przyszłą niedzielę, 20 VI po Mszy św. o godz. 11.00.
9. Księża biskupi podjęli decyzję, że od przyszłej niedzieli zostanie zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
10. W związku ze zmianami, które wprowadził rząd w kościele, może być zajęta połowa miejsc. Rezygujemy z systemu żetonowego.
11. W gablocie ogłoszeń – informacje dotyczące pieszej pielgrzymki do Wielenia, pielgrzymki autokarowej śladami św. Jana Pawła II oraz informacja Towarzystwa Miłośników Ziemi Grodziskiej.
12. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.